15-02-1934 algemeene jaarvergadering gehouden van de Nederlandsche Federatie van Landelijke Rijvereenigingen

___________________________________________________________

15-02-1934 De Tijd, donderdag
PAARDENSPORT
LANDELIJKE RIJVEREENIGINGEN
Algemeene vergadering der federatie te Utrecht

In het Jaarbeursgebouw te Utrecht werd de algemeene jaarvergadering gehouden van de Nederlandsche Federatie van Landelijke Rijvereenigingen onder voorzitterschap van Jhr. Coehoorn van Sminia.
Aanwezig waren o.m. kolonel André de la Porte, als vertegenwoordiger van den minister van Defensie, Mr. A. Slob, eere-voorzitter der federatie en de heer H. A. van Beuningen, voorzitter van het Nationale Stamboek. 

Het jaarverslag van den secretaris-penningmeester, de heer W. Slob, werd onder applaus goedgekeurd, evenals het werkplan voor 1934. 

In verband met het tekort in 1933 en de begrooting van 1934 werd op voorstel van den Noordelijken bond van landelijke rijvereenlgingen besloten de contributie van de leden te verhoogen tot f 2.
Vervolgens werd de begrooting aanvaard.
Met groote instemming werd kennis genomen van de mededeeling, dat iemand, die onbekend wenscht te blijven, een gift van f 150 had toegezegd. 

Eere-oorkonden werden uitgereikt aan kolonel André de la Porte en de landelijke rijvereeniging Winterswijk en herinneringswimpels aan de vereenigingen, die deel uitgemaakt hadden van de federatie-ploeg in Dortmund en Amsterdam, n.l.: de L. R. t Zandt, F.E.O., Lonneker, kapitein van der Wal, Amstelruiters, Hoeksche ruiters, West-Friesland en Varsseveld.

De ruiters, die de groote veelzijdigheidsproef 1928 en 1933 hadden afgelegd, hadden diploma’s in ontvangst te nemen. 

De heeren R. v. d. Hoek, Jb. Maarsingh en W. Slob werden als bestuursid herkozen, terwijl het bestuur werd uitgebreid met den heer D. Blom te Drlenen, voorzitter van den Overijsselschen Bond.

___________________________________________________________

Terug naar Winnetou